Novinky

PLAY OFF - Výhra 8:3 !!!

20.03.2015 10:44
Výsledek krásný ale nerodil se lehce. Za stavu 2:0 pro nás jsme přestali hrát a soupeř srovnal na 2:2. Naštěstí ke konci druhé třetiny se nám podařilo odskočit opět o 2 góly a do šatny před třetí trřeninou jsme šli za stavu 4:2 pro nás. Ve třetí třetině už jsme si to pohlídali 6:2 pak 6:3 a konečně...

Poslední zápas na výbornou

17.03.2015 20:30
Poslední zápas v základu proti Sportbaru vyšel výborně. Výhra 7:4 je krásně zakončení a pojistka do play off.

Jsme v play off !!!!

15.03.2015 21:17
Po dnešní výhře 5:3 nad Camels jsme si zajistili historicky první play off.

Dobrý začátek, dobrý výsledek s Přimdou.

14.02.2015 14:53
I když nás bylo málo, paradoxně jsme hráli pořád v dobrém tempu a stále si udržovali náskok.

Třetí remíza a ne zrovna ve vhodnou dobu.

10.02.2015 16:09
Tahle remíza nás může mrzet. Musíme máknout, jinak play off asi.....

Důležité body proti Baileys Boys

03.02.2015 17:45
Dobrý, dobrý a pak útlum a obava o výsledek. A to se nám nestalo poprvé.

Výborně proti Camels

26.01.2015 10:01
Dobrý výkon a velmi důležité body pro nás.

Repre nebyl soupeř, kterého jsme čekali

21.01.2015 13:43
Výsledek 12:0 mluví jasně. Repre nekladli moc odpor.

Zaváhání s Čertama

13.01.2015 13:36
Tyhle body můžou chybět. To se nemělo stát. Je to ale sport, takže příště pozor.

Čekají nás 3 zápasy během 8 dnů

06.01.2015 13:53
Mezi 10.01. a 17.01. odehrajeme  3 zápasy, kde se začne lámat chleba.  Budeme hrát Play off? Pokud ano, proti komu? Věřím, že play off hrát budeme a v něm teprve ukážeme naši sílu.