Novinky

Se Sportbarem to nevyšlo

06.01.2015 13:51
A to to bylo už 7:0 pro Sportbar. Ještě, že se nějaký gól dal. Takhle to nevypadá i když....

S Formama za 2 body a s Přmdou 2 remíza v sezóně

02.01.2015 09:57
S Formama jsme uhráli 2 body za vítězství 3:0 a s Přimdou jsme remizovali 1:1.  Je to naše druhá remíza v soutěži.

Sladké 2 body jako Baileys

15.12.2014 11:00
Skoro byla povinnost tento zápas vyhrát. Jenže není všechno růžové jak se zdá. Nakonec to vyšlo.

Proti Camelkám dobře

10.12.2014 10:45
Dobrý výkon ode všech. Sice se muselo trošku na střídačce mluvit, ale to k tomu patří taky.

S Repre to vyšlo

05.12.2014 14:40
Stejným výsledkem co jsme minule prohráli s Tachovem B se nám podařilo uspět nad Repre.  Tedy 7:2 jsme vyhráli. Hrajeme jak na houpačce. No uvidíme proti Camelkám v sobotu.

Holomajzna proti Tachovu "B"

26.11.2014 14:40
Soupeř měl úvod z říše snů. Po 7 minutách vedl 3:0 a tím bylo vlastně rozhodnuto. Když pak ještě Míla Ruda vyfasoval trest do konce a tím stopku na další zápas, tak to bylo zpečetěno. Výsledek 2:7.... co dodat..nic. Příště musí být líp.

Proti Čertům se zadařilo

25.11.2014 11:44
Výsledek 8:4 není až tak důležitý. Hlavně body do tabulky. Dobrý výkon ode všech.

Se Sportbarem jsme padli

15.11.2014 11:43
Škoda, nebylo to zase tak špatné. Jenže výsledek je mrzutý prohra - 7:3.

Výhra proti Tatranu !

10.11.2014 15:20
Tak se nám podařilo ač v 8 lidech porazit Tatran 4:1. Už po 5 minutách jsme vedli 2:0 a pak po celý zápas to jen hlídali. Avšak co je skvrnou na zápase jsou rozhodčí. Jejich výkon nebyl dobrý.